Jakie okulary są modne?

Ekstrawaganckie, proste, piękne, fantazyjne, ekskluzywne, skromne, efektowne – ile kobiet, tyle okularów, które kształtem i designem pasują do danej osobowości. Ten wyjątkowy dodatek podkreśla charakter i osobowość właścicielki, a także jej niepowtarzalny styl. Ponadto, stanowi on doskonałe uzupełnienie codziennych stylizacji. Bywa, że jest niemalże jak druga skóra, która stanowi charakterystyczny element wyróżniający.

Dlatego dziś okulary noszą zarówno te kobiety, które tego potrzebują ze względów zdrowotnych, jak i te, które podążają za modowymi trendami (używają tzw. zerówek damskich, by nadać swojemu stylowi indywidualny charakter). Czym się więc kierować przy doborze modnych okularów? Jakie są modne oprawki do okularów w 2021 roku? Odpowiedź na te pytania znajdziesz w naszym blogowym artykule!

Kiedyś noszenie okularów było powodem do wstydu. Dziś ten piękny dodatek cieszy się wyjątkowym powodzeniem. To zupełnie nie dziwi, ponieważ jest on w stanie zmienić nasze oblicze, dodając charakteru codziennym stylizacją. Doskonale o tym wie Ewa Minge, w której kolekcji znajdziemy nietuzinkowe modne oprawki okularów. Posiadaczki tych wyjątkowych „dzieł sztuki” doceniają je za design, jakoś wykonania oraz komfort użytkowania, co w przypadku konieczności noszenia okularów non stop jest na wagę złota.

Modne oprawki damskie bez dolnej części

Okulary, podobnie, jak ubrania ulegają modą. Zatem, jakie oprawki są teraz modne najbardziej? Hitem tego sezonu są te z bezbarwną dolną krawędzią lub jej całkowitym brakiem. Dzięki takiej konstrukcji okulary wydają się „lżejsze”, mimo że są solidnie wykonane. Taki model świetnie sprawdza się wśród osób, które chcą, aby tego typu dodatek stanowił na ich twarzy jedynie niewielki akcent, a nie dominantę. Okulary z naszej kolekcji, odpowiadające na ten trend, to m.in.: EM 11842 C3, EM 11702 C3 oraz EM 11704 C2.

Modne oprawki damskie, znaczy oversize!

Kolejne modne oprawki okularów, którym warto bliżej przyjrzeć się w 2021 roku, to te typu oversize. Duże, troszkę przypominające te, które niegdyś nosili nasi dziadkowie, świetnie sprawdzają się na nieco pełniejszych twarzach. Ten model doceniają zarówno kobiety mające wadę wzroku, jak i miłośniczki okularów zerówek, które traktują je jako modny dodatek do całości stylizacji. Wybierając „oversizówki”, należy pamiętać, że modne okulary korekcyjne tego typu należy dobierać zgodnie z następującymi zasadami:

  • odległość między kącikiem oka a krawędzią soczewki musi być taka sama;
  • brwi powinny znajdować się powyżej górnej części oprawki;
  • okulary nie mogą być zbyt ciężkie. 

W kolekcji zaprojektowanej przez Ewę Mingę znajdziecie wiele modnych oprawek damskich typu oversize. Do nich z pewnością należą EMP 1006 – C3,  EMP 1005 – C1 czy EM 11239 – C1.

Modne oprawki damskie dla… nastolatków? 

W obecnym sezonie prym wiodą także kolorowe oprawki. Odważne zestawienie barw już z daleka wyróżnia posiadaczkę takiego akcesorium. Ponadto, żywe kolory dodają także młodzieńczego uroku. Kolorowe oprawki świetnie sprawdzą się np. wśród pań, które na co dzień w pracy muszą nosić jednolity uniform lub klasyczne czarno-szaro-granatowe kostiumy. Barwny akcent ożywi ich służbowe stylizacje, jednocześnie nie naruszając powagi piastowanego przez nich stanowiska.

Jeśli byłaś do tej pory przekonana, że kolorowe oprawki sprawdzą się jedynie, jako okulary dla nastolatków, to jesteś w błędzie! Dowodem na to, niech będą gustowne akcesoria z kolekcji Ewy Minge, jak np. EM 11236 – C2, EM 11218 – C2, czy EM11816 C3, które w niebanalny sposób podkreślają charakter każdej kobiety!

Modne oprawki damskie od  Ewy Minge!

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie wiele modnych oprawek damskich, które podbiją Wasze serca!

Dodaj komentarz