Modne okulary przeciwsłoneczne 2021 – wyprzedaż kolekcji!

Sezon letni dobiega końca, z tego względu w sklepie EYEWEAR czekają liczne wyprzedaże kolekcji okularów przeciwsłonecznych. Przygotowaliśmy dla Państwa odpowiednio wyselekcjonowane modele takie jak okrągłe okulary przeciwsłoneczne oraz okulary przeciwsłoneczne kocie oczy – które niezmiennie cieszą się olbrzymią popularnością. Wyprzedaż skierowana jest do pań, ponieważ w głównej mierze są to okulary przeciwsłoneczne damskie. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi propozycjami modeli na wyprzedaży w bardzo atrakcyjnych cenach.

Modne okulary przeciwsłoneczne damskie – wyprzedaż

Okulary przeciwsłoneczne kocie oczy Eva Minge EMP 1009 – C3 to unikalny model o dwukolorowej oprawce. Misterne wykończenie krawędzi, a także niewielka waga, bo jedyne 0.3kg sprawiają, że wygodnie się je nosi i łatwo dopasowuje do kształtu twarzy. Odpowiednie szkła przyciemniające z filtrem UV skutecznie ochraniają wzrok przed nadmiernym nasłonecznieniem. Warto także wspomnieć, że doskonale komponują się z codziennymi stylizacjami oraz tymi bardziej eleganckimi. Zachęcamy do poznania ich bliżej i dokonania zakupu w promocyjnej cenie.

Okulary przeciwsłoneczne Ewa Minge

Kocie okulary przeciwsłoneczne Eva Minge EMP 1007 – C3 jest to kolekcja oprawek przeciwsłonecznych wykonanych z acetatu. Jest to wytrzymały materiał całkowicie biodegradowalny. Acetat wykazuje także właściwości hipoalergiczne i antystatyczne. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania te modne okulary przeciwsłoneczne damskie są niezwykle lekkie 0.3kg oraz bardzo wytrzymałe. Ich zauszniki są cieniutkie i posiadają wygięty kształt, dzięki czemu nabierają jeszcze bardziej zwiewnego i delikatnego wyglądu. Ten model to również duże okulary przeciwsłoneczne, przez co doskonale chronią oczy przed promieniami słonecznym oraz idealnie pasują do różnych stylizacji, eleganckich, jak również i tych codziennych.

Modne okulary przeciwsłoneczne Eva Minge

Zachęcamy również do zapoznania się z innymi kolekcjami z wyprzedaży. Są to między innymi okulary muchy oraz kwadratowe okulary przeciwsłoneczne. Dostępne są one w stacjonarnych salonach optycznych.

Jak dobierać okulary przeciwsłoneczne?

Jeżeli zastanawiają się Państwo jak dobierać okulary przeciwsłoneczne, to warto skorzystać z pomocy doświadczonego optyka. Niemniej jednak istnieją pewne wskazówki, dzięki którym sami sobie poradzimy z dobraniem dobrych okularów przeciwsłonecznych. Na samym początku powinniśmy zacząć od sprawdzenia wymiarów swojej twarzy. Można to wykonać na kilka sposobów i przy zastosowaniu taśmy krawieckiej.

  • Znajdujemy najwyższy punkt kości policzkowej i przykładamy do niej początek metra, a następnie podobnie postępujemy z drugim policzkiem i łączymy je metrem. Otrzymaną długość zapisujemy na kartce.
  • Wyznaczamy następnie punkt pod uchem – tam, gdzie rozpoczyna się kość i mierzymy odległość do drugiego ucha, prowadząc metr przez podbródek.
  • Na samym końcu mierzymy długość twarzy od środka linii włosów na czole poprzez nos, aż do końca brody.

Warto również określić kształt twarzy stając przodem do lustra. Najpopularniejsze kształty to twarz owalna, okrągła, prostokątna, diamentowa oraz trójkątna.

Znając już dokładnie wszystkie wymiary i kształty, bez trudu dopasujemy odpowiedni rodzaj oprawek, które zazwyczaj są tworzone pod określone typy twarzy.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu i skorzystania z atrakcyjnych cen na okulary przeciwsłoneczne z wyprzedaży.

Dodaj komentarz