Kontakt i dane firmy
Adres siedziby

Eva Minge Design Sp z o.o.
Al. Walentego Roździeńskiego 188 c
40-203 Katowice

Kontakt

Skontaktuj się z Nami za pomocą wiadomości e-mail:
shop@evaminge.com

Logistyka

Logistyka i magazyn

609 992 537
logistyka@eyeminge.com

Jarosław Łapeta

Biuro główne, menadżer

609 990 524
jlapeta@eyeminge.com

Damian Siemionek

Sales manager

695 232 621
dsiemionek@eyeminge.com

Piotr Ostwald

Przedstawiciel regionalny

Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Część Wielkopolskiego,

609 230 518
postwald@eyeminge.com

Maciej Ochocki

Przedstawiciel regionalny

Zachodniopomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Wielkopolskie

609 230 545
mochocki@eyeminge.com

Błażej Siemionek

Przedstawiciel regionalny

Małopolskie, Śląskie, Łódzkie,

609 994 250
bsiemionek@eyeminge.com

Antoni Bolesta

Przedstawiciel regionalny

Obszar Warszawy, Płockie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie

692 272 675
abolesta@eyeminge.com

Ewa Frukacz

Przedstawiciel regionalny

Podkarpackie, Lubelskie, Świętokrzyskie, część Mazowieckiego

695 005 575
efrukacz@eyeminge.com

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Pobierz Eva Minge EyeLabPobierz Eva Minge EyeLabPobierz Eva Minge EyeLab


 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl