Promocja w sklepie Eva Minge do 30.09!

Perfumy gratis do każdego zamówienia

Okulary przeciwsłoneczne to dla wielu z nas nie tylko dodatek. To akcesoria, które mają przede wszystkim chronić nasz wzrok przed szkodliwym promieniowaniem. Choć kojarzą nam się głównie z latem, przydadzą się także w pochmurne dni. Promocja wakacyjna od Eva Minge to świetna okazja, by kupić okulary, a w gratisie cieszyć się subtelnymi perfumami.

Dlaczego warto nosić okulary?

Powodów tak naprawdę jest wiele. Po pierwsze okulary przeciwsłoneczne spełniają swoją podstawową funkcję, jaką jest ochrona naszego wzroku. Szkła wszystkich okularów Eva Minge posiadają odpowiednie filtry blokujące promieniowanie słoneczne oraz polaryzację, czyli filtry polaryzacyjne poprawiające jakość widzenia w trudnych warunkach.

Okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne pomagają nam w zachowaniu młodego wyglądu. Spytacie „dlaczego?” Już odpowiadamy! Ponieważ zmarszczki mimiczne bardzo często są niechcianym wynikiem ciągłego mrużenia oczu. Mimowolne mrużenie oczu spowodowane jest m.in. oślepiającym nas światłem słonecznym, czy też próbą wyostrzenia oglądanego małego obiektu. Powstawanie tych niepożądanych zmian na twarzy to długi proces, który zauważycie po miesiącach lub latach nadwyrężania oczu. Zmiany jednak nie będą łatwo odwracalne. Aby zapobiec tzw. kurzym łapkom koniecznie pamiętajcie o noszeniu w torebce pary okularów przeciwsłonecznych. Natomiast drugim naszym zaleceniem są systematyczne wizyty u optyków i odpowiednie dopasowanie szkieł korekcyjnych.

Oprawki Eva Minge to również stylowy dodatek. Okulary Eva Minge EM 11265 C2 są po prostu modne i mogą świetnie współgrać z naszym ubiorem. Nawet okulary zerówki mogą wpłynąć na wygląd poprzez zamianę rysów twarzy. Powodów do ich zakładania jest naprawdę wiele.

Bogata oferta w sklepie Eva Minge. Promocja wakacyjna

Wakacje to czas, gdy wielu z nas zapomina o założeniu okularów, które powinny zapewnić nam ochronę przed promieniowaniem UV. Niezależnie od tego, czy nosisz okulary przeciwsłoneczne, czy okulary korekcyjne, w naszym sklepie znajdziesz modne oprawki na okulary. Produkty Eva Minge EMP 1009 – C3, czy Eva Minge EMP 1010 C3 pasują do każdego typu stroju, nie tylko eleganckiego, ale też sportowego. Same oprawki to nie wszystko. Kupując u nas, można liczyć na świetny prezent!

Promocja na okulary przeciwsłoneczne. Perfumy za darmo

W sklepie Eva Minge oferujemy nie tylko wysoką jakość sprzedawanych produktów. W ramach wakacyjnej promocji trwającej do 31 sierpnia, do wszystkich zakupionych okularów dołączamy perfumy w prezencie. To świetna okazja, by zaopatrzyć się w wymarzone okulary, a dodatkowo otrzymać gratis o wartości kilkuset złotych!

Nasze perfumy dla kobiet wzmocnią Twój wizerunek oraz podkreślą styl i osobowość. Produkty posiadają subtelny zapach, dzięki któremu będziesz wywoływać dobre wrażenie, niezależnie od miejsca, w którym się znajdziesz. Jeżeli nigdy dotąd nie próbowałaś tego typu perfum, zakup okularów Eva Minge to najlepsza okazja, by stać się ich posiadaczem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą oprawek i okularów przeciwsłonecznych oraz przeglądnięcia perfum, które mogą stać się Twoją własnością. Dokonując zakupu do końca sierpnia, nie musisz robić nic więcej! Perfumy zostaną wysłane razem z okularami.

Dodaj komentarz